top of page

Obchodní podmínky

Společnosti Fit - Bon, s.r.o., IČO: 09864199 se sídlem Ústí nad Labem - Ústí nad Labem - centrum, Revoluční 178/3, PSČ 400 01 zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, spisová značka 46549 (dále jen "provozovatel").

Tyto obchodní podmínky upravují práva a povinnosti osob využívající online systém objednávek na stránce bistro.bonvivan.cz (dále jen "uživatel").

Popis služeb

Uživatel si prostřednictvím této stránky objednává hotové pokrmy či nápoje k vyzvednutí v místě podnikání či k doručení do místa bydliště či jiného vybraného místa.

Platby

Veškeré uvedené ceny jsou konečné, provozovatel není plátcem DPH. Ceny jsou uvedeny v CZK (Česká koruna).

Při objednávce lze vybrat manuální platbu, kdy je nutné objednávku zaplatit při převzetí. Platba při převzetí je možná kartou, stravenkami (Sodexo, UP, Edenred) nebo v hotovosti.

Platbu lze také provést online kartou přes zabezpečenou platební bránu PayU.

Rozvoz

Doručení probíhá po Ústí nad Labem a to maximálně do 10 km. Minimální cena objednávky pro rozvoz je 200 CZK. Doručení je zpoplatněné: rozvoz do 5 km 50 CZK, rozvoz od 5 do 10 km 100 CZK. Doručení probíhá maximálně do jedné hodiny od provedení objednávky.

Reklamace a vrácení

Jídlo je možné vrátit provozovateli při osobním převzetí v Bistru Bonviván či při převzetí od doručovatele z Bistra Bonviván. Pokud vrácené jídlo již bylo uhrazeno, vrácení peněz proběhne ihned.

Kontakt:

veškeré kontaktní údaje najdete v sekci Kontakt

Práva a povinnosti Uživatele

Uživatel se zaručuje, že je způsobilý k právním jednáním, a to zejména s ohledem na svůj věk, nebo je zastoupen zákonným zástupcem a veškeré údaje, které poskytuje provozovateli, jsou pravdivé a přesné.

Uživatel potvrzuje podáním objednávky, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

bottom of page